XII Halowe Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Opoczyńskiego w Lekkiej atletyce Dzieci i Młodzieży Szkolnej – Spała 2020

24 lutego 2020 roku odbyła się już 12 edycja Halowych Indywidualnych Mistrzostw powiatu opoczyńskiego w Lekkiej atletyce w Spale.

Jak co roku w zawodach wzięli udział uczniowie ze szkół powiatu opoczyńskiego. W tegorocznej edycji wzięło udział około 700 zawodników. Nie zabrakło też uczniów naszej szkoły. Zawody rozgrywane były w trzech kategoriach wiekowych, zaś nasi uczniowie brali udział w dwóch, czyli roczniki 2009 – 2007 oraz roczniki 2006-2005.

Naszymi reprezentantami byli: Zuzanna Domagała, Izabela Matysiak,  Kinga Kobylarczyk, Kinga Matysiak, Kacper Ławrynowicz, Michał Gawęda, Marcel Grzybek, Hanna Orłowska, Dawid Wróbel, Marcel Stępniak. Opiekunem tej licznej grupy był pan Sławomir Tomaszewski.

Na wyróżnienie zasłużyli sobie:

Kinga Matysiak osiągając w biegu na 60 m czas 9, 49 s.

Michał Gawęda z wynikiem 9,15 s. w biegu na 60 m

Marcel Stępniak w biegu na 1000m osiągnąwszy 4,04 min

Kinga Kobylarczyk biegnąc na 300 m uzyskała czas 56,16 s.

Sztafeta 4x200 m (Michał Gawęda, Kacper Ławrynowicz, Marcel Grzybek, Marcel Stępniak) z czasem 2,14 min

Wszystkim gratulujemy udziału i osiągniętych wyników.