Święta coraz bliżej

Już za kilka dni będziemy obchodzić jedne z najradośniejszych świąt w kalendarzu – Wielkanoc. W szkole poczyniliśmy także przygotowania, które wprowadziły wszystkich w nastój świąteczny.

Po naukach rekolekcyjnych podczas zajęć plastycznych w klasach II - VII przyszedł czas na robienie dekoracji i ozdób wielkanocnych.

Uczniowie klas IV - VII wzięli udział w Wojewódzkim Konkursie na Kartkę Świąteczną 2024”, nasza szkołę reprezentowały dwie prace Marcela Panfila z klasy V i Marcela Kwaśniaka z klasy VII.

Uczniowie klasy II i III przygotowali palmy wielkanocne na Niedzielę Palmową. W środę z panią dyrektor Anną Jakubczyk i wychowawczynią panią Dorotą Matuszczak zasiedli do symbolicznego śniadania wielkanocnego. Na stole królował żurek z jajkiem i białą kiełbasą oraz baba wielkanocna. Uczniowie przygotowali również kartki świąteczne, które razem z życzenia wręczyli swoim nauczycielom.