Absolwentki w naszej szkole…

Klaudia Godzik uczennica Zespołu szkół im. Dr Heleny Spoczyńskiej w Lipinach/Liceum Kadetów Rzeczpospolitej Polskiej – klasa przyrodnicza z rozszerzeniem biologii, geografii i języka angielskiego, Hania Orłowska uczennica Zespołu Szkół Powiatowych im. Stanisława Staszica w Opocznie – profil technik rachunkowości z rozszerzeniem matematyki i geografii oraz Ola Domagała uczennica tej samej szkoły co Hania – profil technik ekonomista z rozszerzeniem matematyki i geografii odwiedziły naszą szkołę aby spotkać się z młodszymi koleżankami i kolegami.

Dziewczyny opowiedziały o specyfice swoich szkół, zapoznały nas z przedmiotami zawodowymi. Ponadto Klaudia przedstawiła swój plan dnia, który rozpoczyna się pobudką i zaprawą poranną o godzinie 6.00, a kończy się o godzinie 22.00 ciszą nocną. Opowiedziała również o zajęciach, które odbywają się podczas pobytu w internacie w weekend. Nasi uczniowie z wielkim zainteresowaniem wysłuchali starsze koleżanki. Dziewczynom życzymy samych sukcesów.