Kampania wyborcza

W ostatnim tygodniu przed wyborami do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Drzewicy, kampania wyborcza wystartowała pełną parą.

Z naszej szkoły do wyborów zostały zgłoszone dwa zespoły:

- „DZIEWCZYNY Z IDZIKOWIC” w składzie: Emila Badura, Karolina Augustyniak, Julia Wardecka, a kandydatką na radną tego zespołu jest Emilia Badura,

- „WKS IDZIKOWICE” w składzie: Klaudia Godzik, Hanna Orłowska, Marcin Bogusiewicz, a kandydatką na radną tego zespołu jest Klaudia Godzik.

Zespoły te w ramach kampanii wyborczej przygotowały plakaty, a także prezentacje i wystąpienia zachęcające do głosowania na Emilkę bądź Klaudię i nawiązujące do tematu wiodącego kampanii wyborczej: kształtowania właściwych postaw szlachetności, zaangażowania społecznego i dbałości o zdrowie. Nie zabrakło także ulotek informacyjnych i rozmów członków zespołów z uczniami czyli wyborcami. Jeszcze jutro ostatni dzień kampanii wyborczej i już w czwartek wszystko stanie się jasne. Czekamy na wybory i wyniki z niecierpliwością.