Dzień Edukacji Narodowej 2020 w naszej szkole

W dniu 13 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Inaczej, niż zazwyczaj...

Społecznośc uczniowska przygotowała dla wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty kartki z życzeniami. Kartki zrobione własnoręcznie bardzo ucieszyły obdarowanych. Oprócz życzeń została również wykonana dekoracja. Starsi uczniowie wyszli z inicjatywą wcielenia się tego dnia w rolę nauczycieli, aby zobaczyć, jak wygląda ich codzienna praca. "Młodzi pedagodzy" po przeprowadzonych lekcjach stwierdzili, iż jest to praca trudna, wyczerpująca i wymagająca. Ale nam nauczycielom, dająca wiele radości i satysfakcji.

Niespodziankę sprawili nauczycielom także rodzice. Delegacja Rady Rodziców, z przewodniczącą panią Elżbietą Róg,  na ręce pani dyrektor złożyła gronu pedagogicznemu kwiaty i najlepsze życzenia. Był także prezent - dla szkoły. Serdecznie dziękujemy.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej  nuaczycielom oraz pracownikom obsługi dyrektor przyznał nagrody. Tym razem wręczenie odbyło się indywidulanie w obecności uczniów danej klasy.

Nagrodę Dyrektora otrzymali:

Bożena Fiderek

Dominika Kwaśniak

Dorota Matuszczak

Anna Rogulska

Agnieszka Składowska

Agnieszka Winecka

Sławomir Tomaszewski

Dorota Rożej

Jolanta Wrzosek

Natomiast nagrodę Burmistrza Drzewicy otrzymała Teresa Prasek.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim pracownikom oświaty składamy najlepsze życzenia - satysfakcji z wykonywanej pracy, sukcesów zawodowych oraz wszelkiego dobra w życiu prywatnym.