Dzień Chłopaka

30 września to szczególny dzień dla wszystkich chłopców z oddziałów przedszkolnych oraz klas I-III, z okazji ich święta. Aby sprawić im radość dziewczynki z wychowawczyniami przygotowały wiele atrakcji.

Przedszkolaki z wielką niecierpliwością czekały na ten wyjatkowy dzień. Dziewczynki zaśpiewały swoim kolegom "Sto lat" i wreczyły upominki. Chłopcy otrzymali też od wychowawczyni dyplomy Superchłopaka. Dzieci spędziły czas na zabawie i wspólnych tańcach.

Na edukacji plastycznej dziewczynki z kl. I i 6-łatki przygotowały dla swoich kolegów własnoręcznie wykonane upominki. Chłopcy zostali tego dnia królami, a na ich szyjach pojawiły się wystrzałowe krawaty.

W klasie I ten wyjątkowy dzień upłynął na wspólnych zabawach, rozmowach oraz na poznawaniu siebie. W kolorowej sali, udekorowanej wesołymi balonami dziewczynki złożyły życzenia jedynemu chłopcu obecnemu tego dnia w szkole- Antosiowi. Wspólnie zjedli kolorowe babeczki. Na dzieci czekała również niespodzianka przygotowana przez rodziców- pizza w ulubionych smakach dzieciaków.

Dziewczynki z kl. II i III przygotowały dla swoich kolegów wiele zabaw, a najważniejszym punktem programu był wybór "SUPER CHŁOPAKA". Kandydaci do tego tytułu musieli przejść kilka prób:

- odwagi - poprosić koleżankę do tańca,

- wytrzymałości- wykonanie zestawu ćwiczeń na czas,

- siły- nadmuchać największy balon,

- mądrości- rozwiązać zagadki.

Rywalizacja była zacięta, a zabawa świetna. Zmagania chłopców oceniało żeńskie jury. Dziewczynki postanowiły jednak nie przyznawać jednego tytułu, gdyż wyniki były wyrównane. Dlatego wszyscy zostali "SUPER CHŁOPAKAMI",  a w nagrodę otrzymali portrety wykonane przez koleżanki. Po turnieju przyszedł czas na poczęstunek, połączony z zabawą w kalambury.

Wszyscy chłopcy z przedszkola oraz klas I-III otrzymali upominki przygotowane przez Rady Rodziców.