Dziękujemy Wam...

We wtorek 15 października odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Pani dyrektor Anna Jakubczyk na wstępie przywitała zebranych rodziców, uczniów, nauczycieli i pracowników obsługi oraz przybyłego gościa, panią dyrektor Teresę Grzybek. Pani dyrektor Anna Jakubczyk złożyła nauczycielom oraz pracownikom obsługi życzenia zdrowia, sukcesów zawodowych oraz zadowolenia ze swoich podopiecznych.  Podziękowała również za trud i osobiste zaangażowanie w pracę na rzecz oświaty i edukacji.

Następnie pani dyrektor wręczyła nauczycielom oraz pracownikom obsługi Nagrody Dyrektora za rok szkolny 2018/2019. Nagrody otrzymali:

Pani Teresa Prasek

Pani Dorota Maruszczak

Pani Dominika Kwaśniak

Pani Bożena Fiderek

Pan Sławomir Tomaszewski

Pani Monika Mastalska

Pani Agnieszka Winecka

Pani Jolanta Wrzosek

Pani Dorota Rożej.

Natomiast Nagrodę Burmistrza Gminy Drzewica otrzymała pani Anna Jakubczyk oraz pani Agnieszka Składowska.

Kolejnym punktem tego odświętnego dnia był występ występ dzieci z oddziałów przedszkolnych ,4 i 5 latków oraz klas I-III. Występ pod tytułem "Dziękujemy Wam..." rozbawił, zaskoczył, a także wzruszył wszystkich widzów. Występujące dzieciaki z zaangażowaniem i ogromną radością wyrażały swoją wdzięczność śpiewając piękne piosenki, wygłaszając życzenia oraz tańcząc niczym piękne letnie kwiaty. Te chwilę wzruszenia i radości wspólnie z uczniami przygotowały panie: Dominika Kwaśniak, Justyna Miązek oraz Jolanta Wrzosek.

Na koniec na ręce pani Dyrektor życzenia, piękny bukiet kwiatów oraz kosz pełen słodkich cukierków wręczyła przedstawiciel Rady Rodziców, Pani Ewa Wójcik. Dziękujemy za pamięć i serdeczne życzenia.