Uroczyste podsumowanie

3 czerwca 2019 roku odbyło się uroczyste podsumowanie kolejnej edycji Drzewickich Grantów Oświatowych realizowanych w naszej placówce.

Grant pt. "Dlaczego, po co i jak? Czyli przedszkolaki poznają świat", którego koordynatorem była pani Justyna Miązek, zaadresowany był do naszych najmłodszych uczniów. Wzięły w nim udział wszystkie dzieci 3,4 i 5 letnie. Grant miał na celu zapoznanie dzieci z otaczajacym ich światem, pomoc w zrozumieniu zjawisk w nim zachodzących, a także inegrację dzieci.

Uczniowie klas II i III byli uczestnikami grantu koordynowanego przez panią Dominikę Kwaśniak. Nosił on tytuł " 5 zmysłów znam, poznać świat ochotę mam!". Celem tego grantu było poznawanie otaczającego świata zmysłami, zwrócenie uwagi uczniów na osoby niepełnosprawne i ich problemy w codziennym funkcjonowaniu oraz integracja dzieci.

Podczas podsumowania, na którym zagościła dyrektor ZEAS  - u w Drzewicy pani Agnieszka Kopytowska oraz pani dyrektor naszej szkoły Anna Jakubczyk uczniowie  mieli okazję przypomnieć sobie i powspominać najprzyjemniejsze chwile podczas realizacji zajęć przy okazji prezentacji multimedialnej obydwóch grantów. Następnie dzieci zaprezentowały zdobyte umiejętności we wspólnych zabawach. Nastąpiło również podsumowanie konkursu na ZABAWKĘ SENSORYCZNĄ, w którym wzięły dzieci z kl. II i III.

3 miejsce zdobyła Alicja Cabaj.

2 miejsce przypadło w udziale Kacprowi Wójcikowi.

1 miejsce przyznano Kindze Róg.

Panie Dyrektor wręczyły wszystkim uczestnikom dyplomy i drobne upominki za uczestnictwo w grantach. Po częsci oficjalnej odbył się poczęstunek, podczas którego uczniowie wykazali się kolejnymi umiejetnościami oraz samodzielnością przy przyrządzaniu sobie pysznych i zdrowych kanapek.

Zakończone granty przyniosły naszy dzieciom mnóstwo zabawy, oraz poprzez nią nauki - a nam dumy i zadowolenia z naszych podopiecznych.