Chwile radości i wzruszeń - Dzień Nauczyciela

W piątek 12 pażdziernika odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej, wszystkim bliżej znany jako Dzień Nauczyciela.

Na wstępie Pani dyrektor Anna Jakubczyk powitała przybyłych gości, rodziców, dzieci, pracowników obsługi i oczywiście całe grono pedagogiczne, któremu złożyła najserdeczniejsze życzenia z okazj Ich święta. Życzyła wiele siły i wytrwałości podczas niełatwego procesu edukacyjneg,  jak również niespożytych pokładów cierpliwości, która jest niezbędna w pracy pedagoga – wychowawcy.

Następnie Pani dyrektor wręczyła nauczycielom oraz pracownikom obsługi Nagrody Dyrektora za ro szkolny 2017/2018 dziękując za zaangażowanie i owocną współpracę.

Nagrodę tę otrzymali:

Pani Agnieszka Składowska

Pani Marzena Domagała

Pani Dorota Matuszczak

Pani Monika Kaczmarczyk

Pani Anna Rogulska

Pani Agnieszka Winecka

Pani Teresa Prasek

Pan Sławomir Tomaszewski

Pani Dorota Rożej

Pani Jolanta Wrzosek.

Pani dyrektor ogłosiła, iż Nagrodę Burmistrza Gminy i Miasta Drzewica otrzymują w tym roku: pani Anna Jakubczyk, oraz pani Bożena Fiderek (gratulujemy!!!!!).

Po części oficjalnej głos zabrały dzieci z klas 0 – 1, które swoją wdzięczność dla nauczycieli, oraz pracowników obsługi okazały poprzez wykonanie montażu słowno – muzycznego, przygotowanym przez panią Teresę Prasek oraz panią Agnieszkę Winecką. „Wisienką na torcie” okazał się występ dzieci z grupy maluszków, który chwycił  za serce wszystkich obecnych.

Gdy wszyscy zgromadzeni myśleli, że uroczystość dobiega końca pojawili się przedstawiciele Rady Rodziców, którzy na ręce Pani dyrektor złożyli serdeczne życzenia, przepiękny bukiet kwiatów oraz niezwykle apetyczny tort dla wszystkich nauczycieli oraz pracowników obsługi.

Wszystko co dobre szybko się kończy, ale nie mam powodu do zmartwień – kolejny Dzień Naczyciela już za rok!!!!!