Dzień chłopaka

Tradycją naszej placówki stały się wyjazdowe obchody Dnia Chłopaka. W tym roku szkolnym kl. 0 - III  i kl. V wybrały się wspólnie na wycieczkę do Piotrkowa Trybunalskiego.

Celem  wyprawy było sprawienie przyjemności naszymm chłopcom z okazji ich święta, ale rownież:

• kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez aktywny odbiór sztuki filmowej,
  • rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej,
  • integracja uczniów i wzmocnienie więzi koleżeńskiej.

W związku z zalożonymi celami uczniowie klas 0 - III  obejrzeli film pt. "Mala stopa", a uczniowie klasy V film pt."Biały kieł". Obydwie projekcje okazały się świetnym wyborem. Następnie uczniowie spędzili aktywnie czas w "Klockowni", gdzie dali upust swojej wyobraźni budując i konstruując z kolcków różnego typu i róznej wielkości. Na zakończenie wszyscy zajadali się ulubionymi smakołykami w McDonald's i w doskonałych humorach wrócili do Idzikowic. Opiekę nad uczniami sprawowały nauczycielki: p. M. Kaczmarczyk, p. D. Kwaśnak, p. M. Płóciennik, p. T. Prasek oraz kierownik wycieczki p. D. Matuszczak.