Niech żyją wakacje!

Aż trudno uwierzyć, że rok szkolny 2017/2018 dobiegł końca.

Rok ten był bardzo pracowity zarówno dla uczniów jak i nauczycieli naszej szkoły. Była nauka, była zabawa, pojawili się nowi nauczyciele, nowe przedmioty, nowe wyzwania. Może właśnie dlatego rok ten przemknął nam jak jeden miesiąc. W piątek 22 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego, które jak zawsze rozpoczęło się odśpiewaniem Mazurka Dąbrowskiego. Pani dyrektor Anna Jakubczyk podziękowała uczniom, nauczycielom oraz rodzicom za owocną współpracę, która przyczyniła się do wielu sukcesów. Podziękowania złożył też pan Andrzej Krzyżanowski - dyrektor Zespołu Administracyjno - Ekonomicznego Szkół, który na uroczystości  był gościem honorowym. Wyraził również nadzieję, że nasza szkoła będzie nadał prężnie działać, dając dowód na to, że mała szkoła może mieć wielki potencjał. Gościliśmy również przewodniczącą Rady Rodziców, panią Danutę Owsińską oraz rodziców uczniów.

Po zakończeniu przemówień, nadszedł czas na nagrodzenie uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce.

W klasach I - III wyróżnienie otrzymali:

Hania Orłowska

Jacek Malczak.

Klasa IV:

Magdalena Kobylarczyk ze średnią 4.82

Marcin Bogusiewicz ze średnią 4.82

Klasa V:

Kinga Kobylarczyk - średnia 5.45

Kinga Matysiak - średnia 5.09

Małgorzata Smolarek - średni 5.45

Klasa VI:

Izabela Matysiak - średnia 5.09

Zuzanna Domagała - średnia 4.82

Magdalena Klimek - średnia 4.82

Igor Mastalarek - średnia 4.82

Klasa VII:

Natalia Badura - średnia ocen 5.71

Zuzanna Jurek - średnia 4.93

Filip Tomczyk - średnia 4.86

Uczniowie zdobyli również nagrody za czytelnictwo, które wręczyła pani Monika Kaczmarczyk:

W klasach I - III nagrody otrzymały:

Aleksandra Domagała

Hanna Orłowska

Zofia Kowalska

Klasy IV - VII:

Karolina Augustyniak

Małgorzata Smolarek

Kinga Matysiak.

Nagrody książkowe ufundowała Rada Rodziców, za co bardzo dziękujemy.

Za najwyższą średnią ocen w szkoły, list gratulacyjny od Burmistrza Gminy i Miasta Drzewica oraz plecak otrzymała Natalia Badura. W imieniu pana burmistrza, nagrodę wręczył pan dyrektor Krzyżanowski.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a za uczniów, którym się nie udało zdobyć wyróżnienia trzymamy mocno kciuki w przyszłym roku szkolny.

Po części oficjalnej wszyscy zgromadzeni obejrzeli program artystyczny, który przygotowały przedszkolaki i uczniowie klas 1 - 3 pod czujnym okiem pani Teresy Prasek oraz pani Agnieszki Wineckiej. Po zakończeniu uroczystości uczniowie udali się do swoich klas, gdzie z rąk wychowawców otrzymali świadectwa.

Uczniowie otrzymali świadectwa , a przedszkolaki pamiątkowe dyplomy.

Wszystkim życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu :-))