Rozstrzygnięcie konkursów

W kwietniu odbyło się podsumowanie konkursów organizowanych przez SKO.

W konkursie wrześniowym uczniowie brali udział w wymyślaniu „Konkursów na konkurs SKO”. Zwyciężyli: Zuzia Domagała z kl. IV i Maciej Cieślik z kl. VI.

W konkursie październikowym „Największa moneta pięciozłotowa” – konkurs plastyczny na pracę przestrzenną. Laureatkami zostały: Kinga Kobylarczyk i Kinga Matysiak – uczennice kl. IV.

W konkursie listopadowym „Przyjaciółka żyrafy Lokatki”  - konkurs plastyczny. Nagrody zdobyły: Małgorzata Smolarek kl. IV i Zuzanna Domagała kl. V.

W lutym zorganizowano konkurs „Zbieramy płyty CD i DVD”, w wyniku którego zwyciężczynią została Zuzia Domagała z kl. IV .

Marcowy konkurs „Witraże na okna z logo SKO” okazał się pomyślny dla Magdy Klimek z kl. V.

Wszystkie konkursy zorganizowała pani Bogusława Wojciechowska – opiekun Szkolnej Kasy Oszczędności. Nagrody ufundował Bank PKO BP w Opocznie. Zwycięzcą gratulujemy.