Najpiękniejsze kwiaty z bibuły

W ramach Drzewickich Grantów Oświatowych 07.03. 2017 odbyły się trzygodzinne warsztaty mające na celu przybliżyć naszym uczniom technikę tworzenia tradycyjnych kwiatów tworzonych z bibuły.

Zajęcia warsztatowe prowadzone był przeż panią Teresę Prasek, która zaprosiła twórczynię ludową panią Stanisławę Ksytę. Nasz wspaniały i wyjątkowy gość zapoznał uczestników warsztatów z etapami tworzenia przepięknych, bibułowych dekoracji. Nasi uczniowie z niezwykłą uwagą i skupieniem przyglądali się precyzji z jaką Pani Stanisława wykonywała kwiaty, aby już za chwilę tworzyć własne rękodzieła. Zajęcia, które trwały trzy godziny upłynęły tak szybko i intensywnie, że wszyscy ich uczestnicy byli zawiedzeni, że pora już kończyć. Jeszcze raz bardzo dziękujemy pani Stanisławie, za poświęcony czas i zainteresowanie dzieci, które nie ukrywały entuzjazmu z faktu odbycia się tak ciekawych zajęć.