- Odwiedziny: 889354
- Do końca roku: 213 dni
- Do wakacji: 20 dni
Szkoła Podstawowa w Idzikowicach
Chwalimy się
ROK SZKOLNY 2012/2013
|
Nazwa konkursu |
Ranga konkursu |
Uzyskane miejsce |
1. |
Konkurs matematyczny "Olimpiada wiedzy Matematyka Oxford Plus" |
międzynarodowy |
laureatka uczennica klasy V |
2. |
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny – „Kangur”/Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy |
międzynarodowy |
4 wyróżnienia ( dla uczennicy klasy II, dla dwóch uczennic z kasy IV i dla uczennicy klasy V) |
3. |
Biegi przełajowe |
gminny |
III i V miejsce |
4. |
Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego |
gminny |
drużynowo III miejsce |
5. |
Rozgrywki piłki nożnej o Puchar Burmistrza |
gminny |
IV miejsce |
6. |
Zawody sportowe - LA chłopców |
gminny |
III miejsce |
7. |
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej |
gminny, powiatowy |
I i II miejsce w gminie, V w powiecie |
8. |
Konkurs systematycznego oszczędzania - SKO |
|
nagroda II stopnia w wysokości 1000 zł |
ROK SZKOLNY 2011/2012
|
Nazwa konkursu |
Ranga konkursu |
Uzyskane miejsce |
1. |
„Międzynarodowy Konkurs Matematyczny OXFORD Educational Internationall „Test Matematyka Plus” |
międzynarodowy |
uczennica klasy IV (Maja Grzybek) – laureatka IV-stopnia |
2. |
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny – „Kangur”/Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy |
międzynarodowy |
uczennica klasy IV (Maja Grzybek)– wyróżnienie, |
3. |
Konkurs plastyczny - "Kartka bożonarodzeniowa" |
gminny |
uczeń klasy I (Szymon Kmiecik) - wyróżnienie |
4. |
Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego |
gminny |
drużynowo II miejsce |
5. |
Bieg Sylwestrowy - PKP Idzikowice |
biegi masowe |
III miejsce uczennica klasy III (Weronika Kołodziejczyk) |
ROK SZKOLNY 2010/2011
Lp. |
Nazwa konkursu |
Ranga konkursu |
Uzyskane miejsce |
1. |
„Międzynarodowy Konkurs Matematyczny OXFORD Educational Internationall „Test Matematyka Plus” |
międzynarodowy |
uczennica klasy VI (Agnieszka Adamczyk) – laureatka IV stopnia uczennica klasy VI (Natalia Ksyta) – laureatka V stopnia |
2. |
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny – „Kangur”/Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy |
międzynarodowy |
uczennica klasy III (Maja Grzybek)– wyróżnienie |
3. |
Konkurs o tytuł „Małego Matematyka Ziemi Drzewickiej” dla klas VI |
gminny |
uczennica klasy VI (Agnieszka Adamczyk) - III miejsce |
4. |
"Powódź, pożar, dniem czy nocą - straż przychodzi ci z pomocą" – konkurs plastyczny |
gminny |
uczennice klasy III (Sandra Gubiec) - II miejsce, (Wiktoria Domagała) - wyróżnienie uczennica klasy II (Julia Składowska) - III miejsce |
5. |
"Pięknie piszę" |
gminny |
uczennica klasy II (Aleksandra Panfil) - II miejsce |
6. |
Konkurs SKO - "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO" |
okręgowy |
drużyna SKO - II wyróżnienie |
7. |
Zawody sportowe – biegi przełajowe |
gminne
|
V miejsce uczeń klasy VI (Mateusz Ogórek) i uczennica klasy VI (Aleksandra Wrzosek) |
8. |
Zawody sportowe – LA chłopców |
gminne |
drużynowo II miejsce |
9. |
Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego |
gminny |
drużynowo III miejsce |
10. |
Bieg uliczny o Puchar Burmistrza Drzewicy |
gminny |
uczennica klasy II (Weronika Kołodziejczyk) - II miejsce uczeń klasy VI (Mateusz Ogórek) - II miejsce |
11. |
Bieg Sylwestrowy - PKP Idzikowice |
biegi masowe |
I miejsce uczeń klasy VI (Michał Kołodziejczyk) II miejsce uczeń klasy VI (Karol Zięba) |
12. |
Konkurs systematycznego oszczędzania - SKO |
regionalny |
nagroda II stopnia w wysokości 1000 zł |
ROK SZKOLNY 2009/2010
|
Nazwa konkursu |
Ranga konkursu |
Uzyskane miejsce |
1. |
„Międzynarodowy Konkurs Matematyczny OXFORD Educational Internationall „Test Matematyka Plus” |
międzynarodowy |
uczennica klasy VI (Natalia Domagała) – laureatka I stopnia z wyróżnieniem Uczniowie klasy V (Agnieszka Adamczyk, Kamil Kołodziejczyk) – laureaci V stopnia |
2. |
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny – „Kangur”/Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy |
międzynarodowy |
uczennice klasy II (Maja Grzybek), kl. VI (Natalia Domagała) – wynik bardzo dobry |
3. |
Konkurs o tytuł „Małego Matematyka Ziemi Drzewickiej” dla klas VI |
gminny |
IV miejsce drużynowo |
4. |
Konkurs plastyczny – „Bezpieczne ferie” |
szkolny |
I miejsce uczeń klasy I (Szymon Fiderek) |
5. |
Zapobiegajmy pożarom – konkurs plastyczny |
gminny |
uczennica klasy V (Katarzyna Cabaj) wyróżnienie |
6. |
Policyjna Akademia Bezpieczeństwa klasa I |
powiatowy |
V miejsce drużynowo |
7. |
Konkurs mitologiczny |
gminny |
drużynowo II miejsce |
8. |
Zawody sportowe – biegi przełajowe |
gminny
|
V miejsce uczeń klasy V (Mateusz Ogórek) |
9. |
Zawody sportowe – LA chłopców |
gminne |
drużynowo III miejsce |
10. |
Zawody sportowe – LA dziewcząt |
gminne |
drużynowo IV miejsce |
11. |
Ogólnopolski Turniej wiedzy pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” |
gminny |
II miejsce uczeń klasy V (Albert Bogusz) |
12. |
Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego |
gminny |
drużynowo III miejsce |
13. |
Bieg Sienkiewiczowski |
powiatowy |
I miejsce uczeń klasy V (Mateusz Ogórek) II miejsce uczeń klasy II (Karol Zięba) III miejsce uczennica klasy I (Weronika Kołodziejczyk) |
14. |
Bieg o Puchar Burmistrza Drzewicy |
regionalne |
II miejsce uczeń klasy II (Karol Zięba) V miejsce uczennica klasy I (Weronika Kołodziejczyk) VI miejsce 3 uczniów |
ROK SZKOLNY 2008/2009
Lp. |
Nazwa konkursu |
Ranga konkursu |
Uzyskane miejsce |
|
Konkurs matematyczny „Matematyczne gierki” dla klas V |
gminny |
II miejsce drużynowo |
2. |
Konkurs o tytuł „Małego Matematyka Ziemi Drzewickiej” dla klas VI |
gminny |
Przemysław Telus kl. VI/ II miejsce |
3. |
Test Matematyka Plus – międzynarodowy konkurs matematyczny |
międzynarodowy |
Przemysław Telus kl. VI laureat I stopnia z wyróżnieniem |
4. |
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny – „Kangur” |
międzynarodowy |
Natalia Domagała kl. V– wyróżnienie |
5. |
Festiwal Pieśni i Poezji Patriotycznej |
gminny |
grupowo III miejsce |
6. |
Ogólnopolski Turniej wiedzy pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” |
gminne
powiatowy
wojewódzki |
I miejsce uczeń klasy VI (Przemysław Telus)
II miejsce uczeń klasy VI (Sebastian Gubiec)
I miejsce uczeń klasy VI (Wiktor Fiderek)
IV miejsce uczeń klasy VI (Wiktor Fiderek) |
7. |
Zapobiegajmy pożarom – konkurs plastyczny |
gminny |
I miejsce uczeń klasy VI (Przemysław Telus)
III miejsce uczeń klasy II (Huber Kołodziejczyk) |
8. |
Bieg Sienkiewiczowski |
powiatowy |
III miejsce uczeń klasy II (Hubert Kołodziejczyk) |
9. |
Zawody LA Spała |
|
I miejsce bieg na 200 m, III miejsce skok w dal - uczeń klasy VI (Mateusz Stępniak);
V miejsce drużynowo |
10. |
LA chłopców |
gminne |
II miejsce
|
11. |
LA dziewcząt |
gminne |
III miejsce |
12. |
Piłka nożna chłopców |
gminne |
IV miejsce |
13. |
Piłka koszykowa – Dni Drzewicy |
gminne |
I miejsce |
14. |
Konkurs wiedzy o ruchu drogowym |
gminne |
II miejsce grupowo
III miejsce indywidualnie uczeń klasy VI (Przemysław Telus) |