"Witajcie w mojej bajce"

Bez baśni nie sposób się obejść,

Więc ktoś w kocu musi je wymyślać...”

Lucy Maud Montgomery „Ania z Szumiących Topoli”

W miesiącu marcu, w naszym przedszkolu, został zorganizowany wewnątrzprzedszkolny konkurs plastyczny pod hasłem „Witajcie w mojej bajce”. W konkursie mogły wziąć udział wszystkie chętne dzieci z oddziałów przedszkolnych. Uczestnicy mieli własnoręcznie wykonać swoją własną bajkę w formie książeczki.

27 marca odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród.

Dziękujemy wszystkim dzieciom, którzy podjęli się tego wyzwania i wykonali piękne i ciekawe książeczki.  Jury konkursu zostało zaskoczone pomysłowością oraz kreatywnością przedszkolaków. W konkursie wzięło udział 11 przedszkolaków, którzy otrzymali nagrody książkowe oraz pamiątkowe dyplomy i medale „Przyjaciela książek”. Oto oni:

- Maja Kata – „Słodziaki”

- Lidia Jakubczyk – „Słodziaki”

- Fabian Domagała – „Słodziaki”

- Mikołaj Pecyna – „Słodziaki”

- Amelia Domagała – „Starszaki”

- Marek Najman – „Starszaki”

- Emilia Ptaszek – „Starszaki”

- Pola Najman – „Starszaki”

- Milena Białas – „Starszaki”

- Łukasz Kwaśniak – „Starszaki”

- Michał Kwaśniak – „Starszaki”

Serdecznie dziękujemy dzieciom biorącym udział w konkursie za ogromne zaangażowanie i twórczą pracę. Mamy nadzieję, że kolejne konkursy w naszym przedszkolu będą się cieszyły równie dużym zainteresowaniem.