Dzień Miłości

Jeśli zdziwiona jest Twoja minka, z jakiej okazji list ten wysłany,

Przypomnij sobie, że Walentego jest to Światowy Dzień Zakochanych.

źródło - internet

To  niezwykle ciepły dzień pod znakiem przyjaźni i radości z przebywania ze sobą.

Każdego dnia okazujemy sobie naszą przyjaźń, staramy się być dla siebie mili. 14 lutego - w Dniu Świętego Walentego - w sposób szczególny rozmawialiśmy o miłości, przyjaźni, koleżeństwie, wzajemnym szacunku, tolerancji, wybaczaniu, dzieleniu się tym, co mamy. I choć to trudne dla nas słowa, każdy z nas zrozumiał, że warto jest dawać, być koleżeńskim, życzliwym, bo życie jest wtedy radośniejsze, a my szczęśliwsi.

W tym wyjątkowym dniu odwiedził nas również jeden z naszych największych przyjaciół o ogromnym sercu - pan Sławomir Telus - nasz dziadek Sławek, który jest honorowym dawcą krwi, Prezesem Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK PKP Idzikowice, pełniącym także funkcję wiceprzewodniczącego HDK PCK Rejonowej Rady Krwiodawców Opoczno-Tomaszów Mazowiecki. Jako wolontariusz poprowadził zajęcia w ramach realizacji programu „Super Wiewiórka”, który uczy przedszkolaki, jak dbać o zdrowie i bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich w czasie zimy.

Na koniec tego magicznego dnia obdarowaliśmy się walentynkami, lizakami i naklejkami.

Ten Dzień Miłości z pewnością zaliczymy do udanych :)