Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra w naszej szkole.

Tradycją naszej szkoły stało się wspieranie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wolontariuszką biorącą udział w tej akcji została Kinga Bańczyk.

Zbiórka w tym roku odbywała się pod hasłem: "Tu wszystko gra OK!", a cel to: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Drzewicki sztab wspólnie z Regionalnym Centrum Kultury w Drzewicy oraz Gminą Drzewica z okazji tego wydarzenia przygotował mnóstwo atrakcji, odbyły się koncerty, występy taneczne, aukcje, możliwość przejażdżki konnej, poczęstunek i oczywiście nie mogło zabraknąć "światełka do nieba".

Naszej wolontariuszce udało się zebrać znaczą kwotę 1510,53 zł. Brawo Kinga smile

Dziękujemy za Wasze otwarte serca i każdą nawet najmniejszą kwotę wrzuconą do puszek.