W karnawałowym rytmie

W środę, 25 stycznia w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa. Był to dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

Uczniowie klas II i III oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych swoją zabawę rozpoczęły w godzinach dopołudniowych. Dzieci przebrane w kolorowe maski i stroje postaci z bajek wyśmienicie bawiły się przy dźwiękach swoich ulubionych utworów. Panie nauczycielki urozmaicały zabawę grami i konkursami, odbył się m.in. konkurs z balonami i krzesełkami, dzieci zaprezentowały swoje stroje karnawałowe, tańczyły kaczuszki i macarenę.

Organizatorkami i opiekunkami uczniów były panie Dorota Matuszczak oraz Dominika Kwaśniak, a ich pomocnikami uczennice klas starszych: Natalia Badura, Izabela Najman, Maja Stępniak, Weronika Gawęda, Kinga Róg oraz Kinga Bańczyk.

Uczniowie klas IV-VIII wraz ze swoimi wychowawcami również spędzili świetny czas w tym dniu. Tańce przy muzyce znanych wykonawców wprawiła uczniów w wesoły nastrój i zachęcała do wspólnej zabawy. Nie mogło zabraknąć też konkursów i zabaw, podczas których było dużo śmiechu i radości.

W tym dniu towarzyszyli nam również rodzice, którzy dzięki zaangażowaniu Rady Rodziców przygotowali pyszny poczęstunek. DZIĘKUJEMY!

To był cudowny czas, wszyscy świetnie się bawili, czego dowodem są zdjęcia w naszej galerii. Zachęcamy do obejrzenia.