Natalia Badura – radna Młodzieżowej Rady Miejskiej w Drzewicy

W Szkole Podstawowej w Idzikowicach powstały dwa komitety wyborcze: Muszkieterowie i Młodzi Prawnicy. Kandydatkami były Natalia Badura i Alicja Cabaj.

Komitety Wyborcze zorganizowały kampanię wyborczą, wykonały gazetki tematyczne oraz rozdawały ulotki wyborcze wśród uczniów naszej szkoły. Została powołana Komisja Wyborcza, której przewodniczącym został Tobiasz Tomczyk a członkami byli Maja Bielas, Izabela Najman, Mateusz Kowalski oraz Bożena Fiderek – opiekun Samorządu Uczniowskiego. Komisja Wyborcza sporządziła listę wyborców uprawnionych do głosowania, karty do głosowania, przygotowała lokal do głosowania oraz urnę wyborczą. Dnia 18.01.2024 odbyły się tajne wybory. Największą liczbę głosów otrzymała Natalia Badur, której serdecznie gratulujemy.