XIV Halowe Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Opoczyńskiego w Lekkiej Atletyce Dzieci i Młodzieży Szkolnej - Spała 2023

10 października jak co roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Halowych Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Opoczyńskiego w Lekkiej Atletyce w Spale.

W uroczystym otwarciu zawodów wzięli udział przedstawiciele władz powiatu opoczyńskiego oraz wybitni polscy lekkoatleci Wanda Panfil i Adam Kszczot.

Uczniowie rywalizowali w następujących konkurencjach:

- Bieg na 60 m

- Bieg na 200 m

- Bieg na 300 m

- Bieg na 600 m

- Bieg na 1000 m

- Skok w dal

- Pchnięcie kulą

- Skok  wzwyż

- Sztafeta 4x200 m

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Stępniak Maja, Wójcik Kacper, Stępniak Marcel, Rogulski Piotr, Wójcik Filip, Panfil Marcel, Mastalerek Antoni.

Medalowe miejsce w skoku w dal zajął Rogulski Piotr osiągając 4,60 m. Wynik ten dał mu III miejsce w tejże konkurencji.

Natomiast Stępniak Maja zajęła IV miejsce w biegu na dystansie 600 m.

Pozostali uczniowie osiągali wyniki na miarę swoich możliwości.

Uczniom ze Szkoły Podstawowej w Idzikowicach, gratulujemy wyników i zdobytego medalu! Wszystkim młodym sportowcom, dziękujemy za sportową rywalizację i życzymy dalszych sportowych sukcesów!