Magiczne Andrzejki

23 listopada odbyła się w naszej szkole zabawa andrzejkowa. Dzieci z młodszych klas oraz odziału przedszkolnego bawiły się przy dźwiękach najpopularniejszych przebojów.

Nie zabrakło również wróżb, bez których zabawa andrzejkowa nie może się odbyć. Uczniowie mogli wywróżyć sobie to kim zostaną w przyszłości oraz oczywiście jakie imię nosi ich sympatia. Starsze dzieci traktowały oczywiście przepowiednie z przymróżeniem oka, jednak niektóre przedszkolaki wzięły wróżby bardzo poważnie i jawnie się z nimi nie zgadzały. Największe emocje wzbudziły u nich wróżby dotyczące tego kim zostaną w przyszłości, jednak panie prowadzące zabawę uspokoiły ich obawy tłumacząc, że to tylko zabawa a to kim zostaną w dorosłym życiu zależy tylko od nich samych. Po ostudzeniu emocji wszyscy uczestnicy zabawy andrzejkowej oddali się tańcom i wspólnej, radosnej zabawie.