Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

31 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami. Niezmiennie od kilku lat z małą przerwą spowodowaną pandemią nasza szkoła włącza się w zbiórkę, która w tym roku odbywała się pod hasłem: „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!”

Sztab Drzewickiego Centrum Wolontariatu "Ofiarna dłoń" wspólnie z Regionalnym Centrum Kultury w Drzewicy oraz Gminą Drzewica z okazji tego wydarzenia przygotował mnóstwo atrakcji, odbyły się koncerty, występy taneczne, aukcje i oczywiście nie mogło zabraknąć "światełka do nieba". Wolontariusze z naszej szkoły w składzie: Emilia Badura, Klaudia Godzik, Hanna Orłowska i Nikola Najman z opiekunem panią Moniką Mastalską zebrali w swoich puszkach kwotę 1454,97 zł.

Bardzo dziękujemy rodzicom naszych wolontariuszy za opiekę w czasie zbiórki i oczywiście wszystkim darczyńcom za gorące serca i nawet najmniejszą kwotę wrzuconą do puszek.