Dzień Nauczyciela

Dnia 13.10.2016r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Nauczyciela. Hasłem uroczystości były słowa:

,,Za trud, za serce, za uśmiech - dziękujemy".

Na uroczystości obecni byli: dyrektor szkoły, nauczyciele i przedstawiciele Rady Rodziców.

Najpierw pani dyrektor Anna Jakubczyk wręczyła nagrody nauczycielom: p. Marzenie Domagale, p. Dorocie Matuszczak, p. Teresie Prasek,  p. Annie Rogulskiej, p. Agnieszce Wineckiej, p. Bogusławie Wojciechowskiej oraz p. Dorocie Rożej i p. Jolancie Wrzosek - pracownikom obsługi. Następnie odbyła się część artystyczna w wykonaniu uczniów klas IV-VI podopieką p. A. Składowskiej i p. M. Domagały. Nad oprawą muzyczną czuwała p. D. Matuszczak.

Uczniowie wcielili się w rolę nauczycieli i przedstawili scenkę rozgrywającą się w pokoju nauczycielskim. Dyskutowali o awansie zawodowym nauczycieli, dokumentach szkoły, sprawdzianach, egzaminach, scenariuszach, ale też promocji szkoły.

Występujący zaśpiewali też piosenki: ,,Jak tu zdać....'', ,,Awans Ci da....'' oraz  ,,Mogę wszystko".

Na zakończenie uczniowie złożyli nauczycielom życzenia i wręczyli kwiaty.