Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

5 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza – ludzi o wielkich, dobrych sercach, którzy chcą pomagać innym. To święto wszystkich, którzy bezinteresownie czynią dobro i sprawiają, że świat staje się piękniejszy, a potrzebujący pomocy – szczęśliwsi.

Z tej okazji wolontariusze działający w Szkolnym Klubie Wolontariatu z pomocą pani Moniki Mastalskiej i pani Agnieszki Wrzosek, przygotowali apel przybliżający uczniom ideę wolontariatu, ale również zachęcający do tego aby dołączyć do grona pomagających. Była to także doskonała okazja, aby opowiedzieć o akcjach charytatywnych i działaniach realizowanych w naszej szkole. Na zakończenie apelu jako podsumowanie został zaprezentowany krótki film „Wolontariat ma sens!”.

Wszystkich Wolontariuszy pozdrawiamy serdecznie i życzymy Wam jak największej satysfakcji z tego, co robicie dla innych.