Drodzy Nauczyciele- Dziekujemy

13 października 2022 roku nasza szkoła świętowała Dzień Edukacji Narodowej.

Samorząd Uczniowski (wraz z reprezentantami klas) przygotował uroczystą akademię. W wierszach, piosenkach i scenkach z życia szkolnego, uczniowie pokazywali, że zawód nauczyciela nie należy do łatwych. Społeczność szkolna podkreśliła swą wdzięczność za przekazywaną wiedzę, pomocną dłoń i uśmiech.  Samorząd wręczył słodkie laurki dziękując każdemu nauczycielowi za wspaniały (wręcz bajeczny) czas na lekcjach. W akademii wzięła udział również delegacja Rady Rodziców. Pani przewodnicząca - Ewelina Bielas - złożyła na ręce pani dyrektor serdeczne życzenia i kwiaty. Z okazji nauczycielskiego święta, dyrektor szkoły przyznała okolicznościowe nagrody nauczycielom i pracownikom obsługi: p. Sławomirowi Tomaszewskiemu, p. Agnieszce Składowskiej, p. Bożenie Fiderek, p. Monice Mastalskiej, p. Agnieszce Wineckiej, p. Annie Rogulskiej, p. Magdalenie Marszałek- Palus, p. Dominice Kwaśniak, p. Dorocie Rożej i p. Jolancie Wrzosek.

Miło nam poinformować, że nagrodę Burmistrza Drzewicy otrzymała pani Agnieszka Wrzosek oraz pani Dorota Matuszczak (https://www.drzewica.pl/content/nagrody-burmistrza-drzewicy-z-okazji-dnia-edukacji-narodowej-0).

Gratulujemy nagrodzonym! Wszystkim nauczycielom życzymy satysfakcji z pracy, sukcesów oraz spełnienia marzeń!