Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka, tradycyjnie bawilśmy się na boisku szkolnym. Zabawy przy muzyce  i rozgrywki sportowe, wspólne z nauczycielami, sprawiły wszystkim wiele radości.

Niespodzianką dla uczniów była wizyta Burmistrza Gminy i Miasta Drzewica  - Janusza Reszelewskiego, dyrektora Zespołu Ekonomiczno Administracyjnego Szkół  w Drzewicy - Andrzeja Krzyżanowskiego oraz przewodniczącego Rady Gminy i Miasta w Drzewicy - Mariana Kalużnego. Goście oczywiście przybyli z życzeniami i ze słodkimi prezentami. Dziękujemy :)

Dzień Dziecka przygotowały: Teresa Prasek, Dorota Matuszczak, Marzena Domagała, Boguslawa Wojciechowska, Monika Kaczmarczyk, Agnieszka Składowska oraz nauczycielka wychowania fizycznego - Ewelina Róg.