Wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Drzewicy

Dnia 18 listopada uczniowie naszej szkoły wybrali swoją przedstawicielkę do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Drzewicy.

Wybory odbywały się w specjalnie na tę okazję przygotowanym lokalu wyborczym, była urna, karty do głosowania oraz lista wyborców na której uczniowie chcący zagłosować składali swój podpis. Nadzór nad wszystkim miała Szkolna Komisja Wyborcza w składzie: Hubert Klimek - przewodniczący, Marcel Grzybek, Tobiasz Tomczyk, Alicja Cabaj oraz pani Monika Mastalska.

Nasi uczniowie wybierali spośród dwóch zgłoszonych kandydatek: Emilii Badury z Zespołu Uczniowskiego "Dziewczyny z Idzikowic" i Klaudii Godzik z Zespołu Uczniowskiego "WKS Idzikowice". Swój głos w sumie oddało 54 uczniów. Klaudia Godzik zdobyła 32 głosy a Emilia Badura 22 głosy. Zatem radną reprezentującą naszą szkołę została Klaudia Godzik. Gratulujemy!!!