Pomagamy...

W ostatnim czasie uczniowie naszej szkoły włączyli sie do lokalnej akcji "Wielka zbiórka karmy dla zwierząt ze Schroniska w Opocznie".

W związku ze zbliżajacym się Światowym Dniem Zwierząt, Centrum aktywności Lokalnej w Drzewicy we współpracy z Gminą Drzewica oraz Kołem Gospodyń Miejskich "Drzewiczanki" zorganizowało akcję społeczną zbiórki karmy. Wybór podmiotu nie jest przypadkowy, bo to właśnie w Opocznie przebywają nasi bezdomni czworonożni przyjaciele z z terenu Gminy Drzewica.

Szkoła Podstawowa w Idzikowicach przystąpiła do akcji poprzez utworzenie na terenie placówki punktu przyjmowania karmy. Koordynatorem szkolnej zbiórki była p. Barbara Stolarczyk.

Wspólnymi siłami udało nam się zebrać sporo zwierzęcych przysmaków. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli serca i udowodnili, że los zwierząt nie jest im obojętny.