,,Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem,

jaki można dać dziecku,

jest wykształcenie”

W podzięce za trud włożony w naszą edukację – uczniowie SP Idzikowice - DZIĘKUJEMY

Dzień Edukacji narodowej w naszej szkole obchodziliśmy 13 października 2021r. Społeczność uczniowska przygotowała dla wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty bukiety kwiatów. Były one wykonane przez uczennice klas starszych z kwiatów przyniesionych z ogródków domowych. Ponadto została wykonana dekoracja. Uczniowie klasy VIII wcielili się w tym dniu w role nauczycieli, aby przekonać się, jak wygląda ich codzienna praca. Po przeprowadzonych lekcjach stwierdzili, iż jest to praca trudna, wymagająca dużej koncentracji i ogromnego skupienia.

Dziękujemy uczniom za piękny, świąteczny dzień. Dziękujemy również Radzie Rodziców za pamięć, życzenia, kwiaty...