Biegi przełajowe

UCZESTNICZYLIŚMY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH  EDYCJA 2021

Przełajowe biegi dla dzieci i młodzieży stały się już sportową tradycją w powiecie opoczyńskim. W tym roku odbyły się 24 września  na terenie boisk sportowych Ceramiki Opoczno.

Zawody rozgrywane były w kilku kategoriach wiekowych z podziałem na dziewczęta i chłopców.

Naszą szkołę reprezentowała szóstka uczniów  pod opieką pana Sławomira Tomaszewskiego, a byli to:

1. Stępniak Maja
  2. Wójcik Kacper
  3. Rogulski Piotr
  4. Stępniak Marcel
  5. Bogusiewicz Marcin
  6. Gawęda Michał

W kategorii dziewcząt klas IV- VI Stępniak Maja zajęła 11 miejsce na kilkadziesiąt startujących uczennic. W tej samej kategorii wiekowej wśród chłopców Stępniak Marcel zajął 9 miejsce, co jest  bardzo dobrym wynikiem. Osiągnięcia naszych uczniów nie pozwolą im startować w kolejnym etapie czyli szczeblu wojewódzkim. Mimo to cieszymy się ich rezultatami. Gratulujemy wszystkim startującym i życzymy powodzenia w kolejnej edycji tych zawodów.